Image
FAKULTI PENGAJIAN DAN PENGURUSAN PERTAHANAN
Isnin - Jumaat
8:00 AM – 5:00 PM

Aras 3, Bangunan Lestari
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Malaysia

Tel : +603 - 9051 2550 / 2553 / 2554 / 2555
Faks : +603 - 9051 2559
admin_fppp@upnm.edu.my
DR. ROGIS BIN BAKER
DR. ROGIS BIN BAKER Ketua Jabatan / Pensyarah Kananrogis@upnm.edu.my
Tel: 03-762 2557/1061
PROFESOR EMERITUS DATO' DR. WAN HASHIM BIN WAN TEH
PROFESOR EMERITUS DATO' DR. WAN HASHIM BIN WAN TEHProfesor Emeritushashim@upnm.edu.my
Tel: 03-762 2102
PROFESOR DATUK DR. MOHAMED FADZIL BIN CHE DIN
PROFESOR DATUK DR. MOHAMED FADZIL BIN CHE DINProfessorfadzil@upnm.edu.my
Tel: 03-762 2101
PROFESOR DR. HJ. HASAN AL-BANNA BIN DATUK PADUKA MOHAMED
PROFESOR DR. HJ. HASAN AL-BANNA BIN DATUK PADUKA MOHAMEDProfesorhasanalbanna@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3011
PROFESOR DATO' DR. NORHASNI BINTI ZAINAL ABIDDIN
PROFESOR DATO' DR. NORHASNI BINTI ZAINAL ABIDDINProfesornorhasni@upnm.edu.my
Tel: 03-762 2600
DATO DR. JUNAIDAH BINTI KAMARRUDDIN
DATO DR. JUNAIDAH BINTI KAMARRUDDINFelo Utamajunaidah@upnm.edu.my
Tel:
PROFESOR MADYA DR. MOHD HAMRAN BIN MOHAMAD
PROFESOR MADYA DR. MOHD HAMRAN BIN MOHAMADProfesor Madyahamran@upnm.edu.my
Tel: 03-762 1071
LT KOL PROFESOR MADYA DR. INDERJIT SINGH A/L TARA SINGH (BERSARA)
LT KOL PROFESOR MADYA DR. INDERJIT SINGH A/L TARA SINGH (BERSARA)Profesor Madyainderjit@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3093
LT KOL PROFESOR MADYA DR. S. ANANTHAN A/L SUBRAMANIAM (BERSARA)
LT KOL PROFESOR MADYA DR. S. ANANTHAN A/L SUBRAMANIAM (BERSARA)Profesor Madyaananthan@upnm.edu.my
Tel: 03-762 2551 / 2084
LT KOL DR. SAFAR BIN YAACOB (BERSARA)
LT KOL DR. SAFAR BIN YAACOB (BERSARA)Pensyarah Kanansafar@upnm.edu.my
Tel: 03-762 2324
KAPTEN DR. RAYYAN CHEONG TIAN MING BIN ABDULLAH (BERSARA)
KAPTEN DR. RAYYAN CHEONG TIAN MING BIN ABDULLAH (BERSARA)Pensyarah Kananrayyanming@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
DR. LILEY AFZANI BINTI SAIDI
DR. LILEY AFZANI BINTI SAIDIPensyarah Kananliley.afzani@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
DR. NUR HAFFIZA BINTI RAHAMAN
DR. NUR HAFFIZA BINTI RAHAMANPensyarah Kanannurhaffiza@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
DR. WAN SU EMI YUSNITA BINTI WAN YUSOF
DR. WAN SU EMI YUSNITA BINTI WAN YUSOFPensyarah Kananwansuemi@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
DR. SITI NURHAFIZAH SALEEZA BINTI RAMLEE
DR. SITI NURHAFIZAH SALEEZA BINTI RAMLEEPensyarah Kanansaleeza@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
Image
Fakulti Pengajian dan Pengurusan Pertahanan

Aras 3, Bangunan Lestari
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Malaysia

Hubungi Kami

Isnin - Jumaat
8:00am - 5:00pm
Tel : +603 - 9051 2550 / 2553 / 2554 / 2555
Faks : +603 - 9051 2559
admin_fppp@upnm.edu.my

Peta Lokasi