Image
FAKULTI PENGAJIAN DAN PENGURUSAN PERTAHANAN
Isnin - Jumaat
8:00 AM – 5:00 PM

Aras 3, Bangunan Lestari
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Malaysia

Tel : +603 - 9051 2550 / 2553 / 2554 / 2555
Faks : +603 - 9051 2559
admin_fppp@upnm.edu.my
DR. ROGIS BIN BAKER
DR. ROGIS BIN BAKERKetua Jabatan / Pensyarah Kananrogis@upnm.edu.my
Pengurusan Sumber Manusia, Pembangunan Sumber Manusia
PROFESOR EMERITUS DATO' DR. WAN HASHIM BIN WAN TEH
PROFESOR EMERITUS DATO' DR. WAN HASHIM BIN WAN TEHProfesor Emeritushashim@upnm.edu.my
Race and Ethnic Studies, Ancient and Modern Civilization, Malay History and Culture, Nationhood in World Politics, Civil-Military Relations
PROFESOR DATUK DR. MOHAMED FADZIL BIN CHE DIN
PROFESOR DATUK DR. MOHAMED FADZIL BIN CHE DINProfesorfadzil@upnm.edu.my
Psikologi Kaunseling, Kaunseling Organisasi, Psikologi Pembelajaran, Psikologi Pekerja, Gelagat Organisasi, Psikologi Sosial
PROFESOR DR. HJ. HASAN AL-BANNA BIN DATUK PADUKA MOHAMED
PROFESOR DR. HJ. HASAN AL-BANNA BIN DATUK PADUKA MOHAMEDProfesorhasanalbanna@upnm.edu.my
Pengurusan Islam, Pengurusan Kualiti, Pembangunan Sumber Manusia, Pengurusan Sumber Manusia, Pendidikan Islam/Tasawwur
PROFESOR DATO' DR. NORHASNI BINTI ZAINAL ABIDDIN
PROFESOR DATO' DR. NORHASNI BINTI ZAINAL ABIDDINProfesornorhasni@upnm.edu.my
Human Resource Development
DATO' DR. JUNAIDAH BINTI KAMARRUDDIN
DATO' DR. JUNAIDAH BINTI KAMARRUDDINFelo Utamajunaidah@upnm.edu.my
Konvesyen Perburuhan Antarabangsa, Perundingan Perdagangan (Buruh dan Alam Sekitar), Dasar Pertahanan, Pengurusan Sumber Manusia, Kewangan dan Aset
PROFESOR MADYA DR. AIDA NASIRAH BINTI ABDULLAH
PROFESOR MADYA DR. AIDA NASIRAH BINTI ABDULLAHProfesor Madyaaidanasirah@upnm.edu.my
Komunikasi, Komunikasi Alam Sekitar (Online), Media
LT KOL PROFESOR MADYA DR. INDERJIT SINGH A/L TARA SINGH (BERSARA)
LT KOL PROFESOR MADYA DR. INDERJIT SINGH A/L TARA SINGH (BERSARA)Profesor Madyainderjit@upnm.edu.my
Leadership, Organizational Behavior, Strategic Management, Human Resource Management
LT KOL PROFESOR MADYA DR. S. ANANTHAN A/L SUBRAMANIAM (BERSARA)
LT KOL PROFESOR MADYA DR. S. ANANTHAN A/L SUBRAMANIAM (BERSARA)Profesor Madyaananthan@upnm.edu.my
Leadership, Defence Management, Defence Technology
LT KOL DR. SAFAR BIN YAACOB (BERSARA)
LT KOL DR. SAFAR BIN YAACOB (BERSARA)Pensyarah Kanansafar@upnm.edu.my
Pengurusan, Pengurusan Bencana, Kepimpinan
LT KOL ZAMRI BIN ISMAIL (BERSARA)
LT KOL ZAMRI BIN ISMAIL (BERSARA)Pensyarah Kananzamri@upnm.edu.my
Pengurusan Sumber Manusia, Pengurusan Sumber, Pengurusan Organisasi, Kepimpinan
KAPTEN DR. RAYYAN CHEONG TIAN MING BIN ABDULLAH (BERSARA)
KAPTEN DR. RAYYAN CHEONG TIAN MING BIN ABDULLAH (BERSARA)Pensyarah Kananrayyanming@upnm.edu.my
Management, Strategic Management, Leadership, Human Resource Management, Organisation Behaviour, Disaster Management
DR. LILEY AFZANI BINTI SAIDI
DR. LILEY AFZANI BINTI SAIDIPensyarah Kananliley.afzani@upnm.edu.my
Kaunseling Keluarga dan Perkahwinan, Kaunseling Multibudaya, Kaunseling dan Kesihatan Mental, Psikologi Development, Resiliensi Keluarga dan Kanak-kanak
DR. NUR HAFFIZA BINTI RAHAMAN
DR. NUR HAFFIZA BINTI RAHAMANPensyarah Kanannurhaffiza@upnm.edu.my
Media, Komunikasi
DR. WAN SU EMI YUSNITA BINTI WAN YUSOF
DR. WAN SU EMI YUSNITA BINTI WAN YUSOFPensyarah Kananwansuemi@upnm.edu.my
Information System, Knowledge Management, Information Technology, Programming, Data Analytic
DR. SITI NURHAFIZAH SALEEZA BINTI RAMLEE
DR. SITI NURHAFIZAH SALEEZA BINTI RAMLEEPensyarah Kanansaleeza@upnm.edu.my
Occupational Safety & Health, Environment Health, Occupational Health, Environment Entomology, Industrial Hygiene
Image
Fakulti Pengajian dan Pengurusan Pertahanan

Aras 3, Bangunan Lestari
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Malaysia

Hubungi Kami

Isnin - Jumaat
8:00am - 5:00pm
Tel : +603 - 9051 2550 / 2553 / 2554 / 2555
Faks : +603 - 9051 2559
admin_fppp@upnm.edu.my

Peta Lokasi