Image
FAKULTI PENGAJIAN DAN PENGURUSAN PERTAHANAN
Isnin - Jumaat
8:00 AM – 5:00 PM

Aras 3, Bangunan Lestari
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Malaysia

Tel : +603 - 9051 2550 / 2553 / 2554 / 2555
Faks : +603 - 9051 2559
admin_fppp@upnm.edu.my
DR. AMNAH SAAYAH BINTI ISMAIL
DR. AMNAH SAAYAH BINTI ISMAILKetua Jabatan / Pensyarah Kananamnah@upnm.edu.my
Kajian Ketokohan Ulama Nusantara, Sejarah Islam di Tanah Melayu, Kepimpinan
PROFESOR DR. SAYUTI BIN AB GHANI
PROFESOR DR. SAYUTI BIN AB GHANIProfesorsayuti@upnm.edu.my
Kehartaan Islam, Pentadbiran dan Pengurusan Islam, Pendidikan Islam, Kewangan Islam
PROFESOR MADYA TS. DR. JESSICA ONG HAI LIAW
PROFESOR MADYA TS. DR. JESSICA ONG HAI LIAWProfesor Madyajessica@upnm.edu.my
Psycholinguistics, Communication, Applied Linguistics, Education, Logistics and Supply Chain Management, History, Anthropology, Sociology
LT KOL PROFESOR MADYA DR. HJ. NOOR AZMI BIN HJ. MOHD ZAINOL (BERSARA)
LT KOL PROFESOR MADYA DR. HJ. NOOR AZMI BIN HJ. MOHD ZAINOL (BERSARA)Profesor Madyanoorazmi@upnm.edu.my
Pembangunan Kepimpinan, Pengurusan Latihan, Pengurusan Bencana, Sejarah Ketenteraan Islam, Hubungan Etnik, Kenegaraan Malaysia
LT KOL PROFESOR MADYA DR. HJ. DAUD BIN HJ. MOHAMED SALLEH (BERSARA)
LT KOL PROFESOR MADYA DR. HJ. DAUD BIN HJ. MOHAMED SALLEH (BERSARA)Profesor Madyadaud@upnm.edu.my
Pembangunan Sumber Pertahanan Islam, Kualiti Perkhidmatan
KOL DR. HJ. ZAHIMI BIN ZAINOL ABIDIN
KOL DR. HJ. ZAHIMI BIN ZAINOL ABIDINPensyarah Universitizahimi@upnm.edu.my
Pengurusan Sumber, Kepimpinan
DR. NOR NAZIMI BINTI MOHD MUSTAFFA
DR. NOR NAZIMI BINTI MOHD MUSTAFFAPensyarah Kanannornazimi@upnm.edu.my
Peradaban Islam, Akhlak dan Pemikiran Islam, Al-Quran dan Al-Sunnah
DR. ELMI BIN BAHARUDDIN
DR. ELMI BIN BAHARUDDINPensyarah Kananelmi@upnm.edu.my
Kecerdasan Ruhaniah, Pengajian Islam, Dakwah, Kepimpinan Islam, Tahfiz
LT KOL HJ. MOHAMAD MUNTAHA BIN HJ. SALEH
LT KOL HJ. MOHAMAD MUNTAHA BIN HJ. SALEHPensyarah Kananmuntaha@upnm.edu.my
Usuluddin, Hadith, Tamadun Islam, Falak Syar’I, Psikologi Kaunseling
DR. REDWAN BIN YASIN
DR. REDWAN BIN YASINPensyarah Kananredwan@upnm.edu.my
Syariah Islamiah, Undang-undang Keluarga Islam dan Sivil, Undang-undang Kanak-kanak, Hak Asasi Menurut Islam
MOHD KAMARUL AMREE BIN SARKAM
MOHD KAMARUL AMREE BIN SARKAMPensyarahkamarul@upnm.edu.my
Pengajian Islam, Sistem Politik Islam, Penyertaan Awam dalam Politik, Pemikiran Politik Islam
MUHAMMAD AMMAR FARHAN BIN RAMLAN
MUHAMMAD AMMAR FARHAN BIN RAMLANPensyarahammarfarhan@upnm.edu.my
Tahfiz, Qiraat, Ulum Qiraat, Tawjih Qiraat, Tafsir, Ulum Tafsir, Tajwid
Image
Fakulti Pengajian dan Pengurusan Pertahanan

Aras 3, Bangunan Lestari
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Malaysia

Hubungi Kami

Isnin - Jumaat
8:00am - 5:00pm
Tel : +603 - 9051 2550 / 2553 / 2554 / 2555
Faks : +603 - 9051 2559
admin_fppp@upnm.edu.my

Peta Lokasi