Image
FAKULTI PENGAJIAN DAN PENGURUSAN PERTAHANAN
Isnin - Jumaat
8:00 AM – 5:00 PM

Aras 3, Bangunan Lestari
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Malaysia

Tel : +603 - 9051 2550 / 2553 / 2554 / 2555
Faks : +603 - 9051 2559
admin_fppp@upnm.edu.my
PROFESOR MADYA TS. ROZITA BINTI HUSAIN
PROFESOR MADYA TS. ROZITA BINTI HUSAINKetua Jabatan / Profesor Madyarozitahusain@upnm.edu.my
Pengurusan Logistik, Pengurusan Rantaian Bekalan
PROFESOR DR. MOHD ABDULLAH BIN JUSOH
PROFESOR DR. MOHD ABDULLAH BIN JUSOHProfesormohdabdullah@upnm.edu.my
Perakaunan, Kewangan, Keusahawanan
LT KOL PROFESOR MADYA ARIFFIN BIN ISMAIL (BERSARA)
LT KOL PROFESOR MADYA ARIFFIN BIN ISMAIL (BERSARA)Profesor Madyaariffin@upnm.edu.my
Pengurusan Operasi, Sains Pengurusan, Logistik Pertahanan, Pengurusan Logistik, Pengurusan Inventori, Peluru & Bahan Letupan
KOL PROFESOR MADYA DR. MOHD NOR BIN YAHAYA (BERSARA)
KOL PROFESOR MADYA DR. MOHD NOR BIN YAHAYA (BERSARA)Profesor Madyamohdnor@upnm.edu.my
Perakaunan, Kewangan, Ekonomi Pertahanan, Pengurusan Sumber
PROFESOR MADYA DR. MOHD HAMRAN BIN MOHAMAD
PROFESOR MADYA DR. MOHD HAMRAN BIN MOHAMADProfesor Madyahamran@upnm.edu.my
Amalan Pengurusan Sumber Manusia, Gaya Kepimpinan, Pengurusan Am
PROFESOR MADYA DR. ZAILIN BINTI ZAINAL ARIFFIN
PROFESOR MADYA DR. ZAILIN BINTI ZAINAL ARIFFINProfesor Madyazailin@upnm.edu.my
Consumer Behavior, Marketing, Entrepreneurship
LT KOL PROFESOR MADYA DR. MOHAMMAD DAUD BIN HJ. JOHARI (BERSARA)
LT KOL PROFESOR MADYA DR. MOHAMMAD DAUD BIN HJ. JOHARI (BERSARA)Profesor Madyamdaud@upnm.edu.my
Gelagat Organisasi, Pengurusan Strategik, Sumber Manusia, Sejarah Ketenteraan, Asas Perniagaan, Keselamatan dan Pertahanan
DR. HAFIZAH BINTI MAT NAWI
DR. HAFIZAH BINTI MAT NAWIPensyarah Kananhafizah.matnawi@upnm.edu.my
Financial Accounting & Reporting, Financial Management, Cost & Management Accounting, Financial Planning
KDR TS. DR. HALIZA BINTI MOHD ZAHARI TLDM
KDR TS. DR. HALIZA BINTI MOHD ZAHARI TLDMPensyarah Kananhaliza.mz@upnm.edu.my
Pengurusan Logistik, Pengurusan Aset, Public Procurement, Government Budget, Defence Logistics
DR. NUR SURAYYA BINTI MOHD SAUDI
DR. NUR SURAYYA BINTI MOHD SAUDIPensyarah Kanannursurayya@upnm.edu.my
Ekonomi, Kewangan, Ekonomi Pertahanan, Ekonomi Antarabangsa, Pengurusan Kewangan, Keusahawanan, Bajet dan Belanjawan, Managerial Economic
DR. ZARINA BINTI KASSIM
DR. ZARINA BINTI KASSIMPensyarah Kananzarina.kassim@upnm.edu.my
Ekonomi, Kewangan, Perniagaan, Keusahawanan
DR. ZAKIAH SYAMRA' BINTI SUHAIMI
DR. ZAKIAH SYAMRA' BINTI SUHAIMIPensyarah Kananzakiah@upnm.edu.my
Supply Chain, Logistics
LT KOL KAMARULZAMAN BIN LAMIN (BERSARA)
LT KOL KAMARULZAMAN BIN LAMIN (BERSARA)Felokamarulzaman@upnm.edu.my
Pengurusan Sumber, Pengurusan Logistik, Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan
RASHID BIN NORDIN
RASHID BIN NORDINPensyarah Kananrashid@upnm.edu.my
Finance, Banking, Marketing
LT KDR NIK ISMAIL RASHED BIN CHE ALI TLDM (BERSARA)
LT KDR NIK ISMAIL RASHED BIN CHE ALI TLDM (BERSARA)Pensyarah Kananrashed@upnm.edu.my
Fisiologi Sukan, Pengurusan Sukan, Pengurusan Acara, Kepimpinan, Pengurusan Latihan, Pengurusan Stor
LT KOL MOHAMMAD NOOR BIN ABDULLAH (BERSARA)
LT KOL MOHAMMAD NOOR BIN ABDULLAH (BERSARA)Pensyarah Universitimohammadnoor@upnm.edu.my
NURHANA BINTI MOHAMAD RAFIUDDIN
NURHANA BINTI MOHAMAD RAFIUDDINPensyarahnurhana@upnm.edu.my
Operations Management, Statistical Data Analysis, Data Management
AZIZUL HAKIM BIN MASHKURI
AZIZUL HAKIM BIN MASHKURIPensyarahazizul@upnm.edu.my
Perakaunan, Kewangan
NORLAILA MAZURA BINTI MOHAIYADIN
NORLAILA MAZURA BINTI MOHAIYADINPensyarahnorlaila@upnm.edu.my
Perakaunan, Kewangan
KHAIRUNNISA BINTI MARDZUKI
KHAIRUNNISA BINTI MARDZUKIPensyarahnisamardzuki@upnm.edu.my
Ekonomi (Alam Sekitar dan Sumber Alam), Keusahawanan, Ekonomi – Mikroekonomi, Perniagaan
Image
Fakulti Pengajian dan Pengurusan Pertahanan

Aras 3, Bangunan Lestari
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Malaysia

Hubungi Kami

Isnin - Jumaat
8:00am - 5:00pm
Tel : +603 - 9051 2550 / 2553 / 2554 / 2555
Faks : +603 - 9051 2559
admin_fppp@upnm.edu.my

Peta Lokasi