Image
FAKULTI PENGAJIAN DAN PENGURUSAN PERTAHANAN
Isnin - Jumaat
8:00 AM – 5:00 PM

Aras 3, Bangunan Lestari
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Malaysia

Tel : +603 - 9051 2550 / 2553 / 2554 / 2555
Faks : +603 - 9051 2559
admin_fppp@upnm.edu.my
DR. AMNAH SAAYAH BINTI ISMAIL
DR. AMNAH SAAYAH BINTI ISMAILKetua Jabatan / Pensyarah Kananamnah@upnm.edu.my
Tel: 762 2556 / 2085
PROFESOR DR. SAYUTI BIN AB GHANI
PROFESOR DR. SAYUTI BIN AB GHANIProfesorsayuti@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
PROFESOR MADYA TS. DR. JESSICA ONG HAI LIAW
PROFESOR MADYA TS. DR. JESSICA ONG HAI LIAWProfesor Madyajessica@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
LT KOL PROFESOR MADYA DR. HJ. NOOR AZMI BIN HJ. MOHD ZAINOL (BERSARA)
LT KOL PROFESOR MADYA DR. HJ. NOOR AZMI BIN HJ. MOHD ZAINOL (BERSARA)Profesor Madyanoorazmi@upnm.edu.my
Tel: 762 2552 / 2211
LT KOL PROFESOR MADYA DR. HJ. DAUD BIN HJ. MOHAMED SALLEH (BERSARA)
LT KOL PROFESOR MADYA DR. HJ. DAUD BIN HJ. MOHAMED SALLEH (BERSARA)Profesor Madyadaud@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
KOL DR. HJ. ZAHIMI BIN ZAINOL ABIDIN
KOL DR. HJ. ZAHIMI BIN ZAINOL ABIDINPensyarah Universitizahimi@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
DR. NOR NAZIMI BINTI MOHD MUSTAFFA
DR. NOR NAZIMI BINTI MOHD MUSTAFFAPensyarah Kanannornazimi@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
DR. ELMI BIN BAHARUDDIN
DR. ELMI BIN BAHARUDDINPensyarah Kananelmi@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
LT KOL DR. HJ. MOHAMAD MUNTAHA BIN HJ. SALEH
LT KOL DR. HJ. MOHAMAD MUNTAHA BIN HJ. SALEHPensyarah Kananmuntaha@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
DR. REDWAN BIN YASIN
DR. REDWAN BIN YASINPensyarahredwan@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
DR. MOHD KAMARUL AMREE BIN SARKAM
DR. MOHD KAMARUL AMREE BIN SARKAMPensyarahkamarul@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
MUHAMMAD AMMAR FARHAN BIN RAMLAN
MUHAMMAD AMMAR FARHAN BIN RAMLANPensyarahammarfarhan@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400
Image
Fakulti Pengajian dan Pengurusan Pertahanan

Aras 3, Bangunan Lestari
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Malaysia

Hubungi Kami

Isnin - Jumaat
8:00am - 5:00pm
Tel : +603 - 9051 2550 / 2553 / 2554 / 2555
Faks : +603 - 9051 2559
admin_fppp@upnm.edu.my

Peta Lokasi